De tweede semi-lockdown zorgt bij veel horecabedrijven voor een nieuwe onzekere periode. Enige positieve is dat er tijdens de eerste lockdown van alles uitgeprobeerd is door ondernemers waar nu een 2.0-versie van gedaan kan worden. Zo opent biefstukrestaurant Loetje de vijf drive-ins weer en zijn de andere restaurants open voor afhalen.
Voor iedereen die bang was geen Loetje biefstuk meer te kunnen eten de komende tijd is de heropening van de drive-ins in: Loetje Amstelveen (a/d Amstel), Loetje Gorssel, Loetje aan ’t IJ, Loetje Breda en Loetje Overveen. Alle andere locaties van het restaurant zijn zeven dage in de week open om af te halen.
Loetje voor thuis
Net als veel andere restaurants kun je bij Loetje ook gerechten afhalen om thuis te eten. Daarvoor zijn alle locaties omgetoverd tot plekken waar je volgens de laatste coronamaatregelen je eten op kan halen. Het menu is lekker compact en je kan sowieso de befaamde biefstuk halen, maar ook de biefstuk Bali (die is wel een eurootje duurder).
Restaurants
In deze steden zijn de restaurants gewoon open: Almere, Amstelveen (+ drive-in), Aan ’t IJ (+ drive-in), Amsterdam (café Loetje, centraal, In de Pijp, Oost en Zuidas) Rotterdam (Kop van Zuid en Centrum), Bergen, Breda (+ drive-in), Breukelen, Den Haag, Eindhoven, Gorssel (+ drive-in), Laren, Leeuwarden, Nijmegen, Overveen (+ drive-in) en Utrecht.
(Afbeeldingen bij dit artikel ©Loetje)
Freelance journalist en copywriter. Geniet van goed eten, drinken en een toffe trip.